Atmūķēšanas procesā durvis necieš! Mēs atmūķējam slēdzenes, nevis nodarbojamies ar vandālismu. Liela sakrātā pieredze un labi meistari ir mūsu panākumu pamatā.
Jebkuras sarežģītības seifu atvēršana bez bojājumiem vai ar minimāliem bojājumiem ar iespējamu tā remontu un tālāku izmantošanu. Atslēgas izgatavošana pēc slēdzenes, ja tiek pazaudēts pēdējais eksemplārs.
Slēdzeņu Maiņa. Mēs palīdzēsim padarīt jūsu durvis drošas, uzstādot vai nomainot durvju slēdzenes uz mūsdienīgiem moeļiem – slepeni, pasargāti no uzlaušanas. Slēdzenes ASSA, BLOY, MOTTURA, ABUS, AGB, ATRA, AZBE, BORDER, CISA, ISEO,
Pakalpojums, atmūķēt automobīli, var būt vajadzīgs situācija, kad Jūs, atstājot atslēgas aizdedzē, izgājāt uz minūti no mašīnas, piemēram, degvielas uzpildes stacijā, un tā aizslēdzās. Dažu veidu signalizācijas ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc dažām minūtēm bloķē durvis ar centrālo atslēgu.
Distanciālā vizuālā novērošana – mūsdienās labākais veids nokontrolēt notiekošo iekšējās uņēmuma telpās un tā teritorijā, kā arī pa perimetru.
Mēs strādājam ar praktiski visiem domofonu sistēmām. Bez problēmām izveidosim«tabletes» tipa un citas elektroniskas atslēgas. Meistaram bus vajadzīga tikai viena atslēga no jūsu durvīm lai izveidot to kopiju.

Par kompāniju

  • Atslēgu un durvju SOS serviss speciālisti – tā ir profesionāļu komanda, kas sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kas ir spējīgi ātri un kvalitatīvi sniegt nepieciešamo palīdzību, kas ir saistīta ar jūsu mājokļa attaisīšanu, pasargāšanu, nostiprināšanu un aizsardzību. Vēršoties pie mums, jūs varat būt pārliecināti, ka mēs izdarīsim visu iespējamo visaugstākajā līmenī.
  • Mūsu firma strāda visu diennakti un vienmēr var piedāvāt visa veida aizsardzību. Veicam visa veida darbus, kā vienkāršus, cilindra maiņu, slēdzenes pārkodēšanu, tā sarežģītus- slēdzenes, mehānisma maiņa ar durvju izjaukšanu un metināšanu, kā arī imantojot citus instrumentus.
  • Ja mašīnu atmūķē profesionālis, tās logi un slēdzenes necieš. Mēs atbrauksim uz stāvvietu, kur Jūs atstājāt mašīnu, un ar speciāla instrumenta palīdzību atvērsim Jūsu mašīnu. Mašīnas slēdža atmūķēšana tiek īstenota tikai tad, ja Jūs spēsiet uzrādīt mašīnas dokumentus. Šis nosacījums mūsu kompānijā tiek īstenots Jūsu drošībai.
Sertifikācija un autorizācija
 Mūsu uzņēmuma pārstāvjiem ir speciālas atļaujas (licences) kas apstiprina tiesības veikt darbus ar jūsu mājokļa attaisīšanu, pasargāšanu, nostiprināšanu un aizsardzību. Mūsu uzņēmuma darbiniekiem ir obligāti jāiesniedz dokumenti, kas apliecina personas identitāti.

Ieguvumi

Mūsu pieredze un nozaru specializācija ļauj nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu.
24/7 nedēļā
Mēs nodrošinam augstu klientu apkalpošanas līmeni 24 stundas 7 dienas nedēļā.
Konfidencialitāte
Jūs droši varat mums uzticēties. Jūsu konfidencialitāte mums ir ļoti svarīga
Drošība
Mēs garantējam drošu un augstas kvalitātes rezultātu

Mūsu partneri