Atmūķēšanas procesā durvis necieš! Mēs atmūķējam slēdzenes, nevis nodarbojamies ar vandālismu. Liela sakrātā pieredze un labi meistari ir mūsu panākumu pamatā.
Jebkuras sarežģītības seifu atvēršana bez bojājumiem vai ar minimāliem bojājumiem ar iespējamu tā remontu un tālāku izmantošanu. Atslēgas izgatavošana pēc slēdzenes, ja tiek pazaudēts pēdējais eksemplārs.
Slēdzeņu Maiņa. Mēs palīdzēsim padarīt jūsu durvis drošas, uzstādot vai nomainot durvju slēdzenes uz mūsdienīgiem moeļiem – slepeni, pasargāti no uzlaušanas. Slēdzenes ASSA, BLOY, MOTTURA, ABUS, AGB, ATRA, AZBE, BORDER, CISA, ISEO,
Pakalpojums, atmūķēt automobīli, var būt vajadzīgs situācija, kad Jūs, atstājot atslēgas aizdedzē, izgājāt uz minūti no mašīnas, piemēram, degvielas uzpildes stacijā, un tā aizslēdzās. Dažu veidu signalizācijas ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc dažām minūtēm bloķē durvis ar centrālo atslēgu.
Distanciālā vizuālā novērošana – mūsdienās labākais veids nokontrolēt notiekošo iekšējās uņēmuma telpās un tā teritorijā, kā arī pa perimetru.
Mēs strādājam ar praktiski visiem domofonu sistēmām. Bez problēmām izveidosim«tabletes» tipa un citas elektroniskas atslēgas. Meistaram bus vajadzīga tikai viena atslēga no jūsu durvīm lai izveidot to kopiju.

Par kompāniju

  • Mūsu straujā un neparastā laikā, kad gribas paspēt ļoti daudz ko, gadās dažādas neparedzētas situācijas, kad palīdzēt jums varēs mūsu sos serviss speciālisti . Piemēram, jūs atgriežaties no atvaļinājuma labā noskaņojumā un pēkšņi atklājat, ka jūsu dzīvokļa atslēgas pazaudētas. Ko darīt?
    Zvaniet mums, un mūsu atslēdznieki kvalitatīvi un ātri palīdzēs jums atvērt jūsu durvis, tiks nomainītas slēdzenes, sniegs konsultāciju par šo jautājumu.
  • Arī ārkārtas gadījumā, kad gados veco cilvēks nezināmu iemeslu dēļ nevar atvērt jums durvis un nepaceļ klausuli, mēs ātri atvērsim durvis, un, iespējams, kādam tas izglābs dzīvību.
    Ne reti, noslēgtā automašīnā paliek bērni, kur Jūs aiz neuzmanības atstājat atslēgas. Un šajos gadījumos mūsu speciālisti atvērs mašīnas durvis un atrisinās problēmu. Gadās, kad ir nepieciešams steidzami paņemt dokumentus vai vērtīgas lietas no seifa, un viņš nezin kāpēc netiek atvērts. Un šajā gadījumā jūs varat paļauties uz mums.
  • Mūsu firma, kura jau 25 gadus ir Latvijas tirgū sniegs jums kvalificētu palīdzību ātri un kvalitatīvi. Zvanīt. Mēs strādājam priekš Jums visu diennaktī. Būsim priecīgi jums palīdzēt.
Sertifikācija un autorizācija
 Mūsu uzņēmuma pārstāvjiem ir speciālas atļaujas (licences) kas apstiprina tiesības veikt darbus ar jūsu mājokļa attaisīšanu, pasargāšanu, nostiprināšanu un aizsardzību. Mūsu uzņēmuma darbiniekiem ir obligāti jāiesniedz dokumenti, kas apliecina personas identitāti.

Ieguvumi

Mūsu pieredze un nozaru specializācija ļauj nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu.
24/7 nedēļā
Mēs nodrošinam augstu klientu apkalpošanas līmeni 24 stundas 7 dienas nedēļā.
Konfidencialitāte
Jūs droši varat mums uzticēties. Jūsu konfidencialitāte mums ir ļoti svarīga
Drošība
Mēs garantējam drošu un augstas kvalitātes rezultātu

Mūsu partneri