Domofoni Video novērošana.

Distanciālā vizuālā novērošana – mūsdienās labākais veids nokontrolēt notiekošo iekšējās uņēmuma telpās un tā teritorijā, kā arī pa perimetru.

Aizsardzības pasākumi pret fizisko personu uzbrukumiem
Videonovērošanas uztādīšana – mūsdienās, kad noziedzības līmenis ir paaugstinājies, tā nav greznība, bet nepieciešamība. Iespējams, šodien ļaundari paies Jums garām un izvēlēsies citu uzdzīves objektu, taču, neviens nezina, kurš būs starp cietušajiem rītdienas kriminālhronikā.


Saglabāt jūsu mantu
Videonovērošanas montāža – tas ir pirmās nepieciešamības uzdevums, ja jums ir izdevies dzīvē sasniegt panākumus un iegūt materiālas vērtības, kas var kļūt par skaudības objektu mazāk veiksīgiem cilvēkiem. Jūs gadiem cītīgi esat pūlējies, lai panāktu Jūsu uzņēmuma uzplaukumu, bet citi nav gatavi ieguldīt tik daudz pūles un laiku. Viņi grib dabūt visu uzreiz uz citu rēķina. Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana novērsīs nepatīkamas sekas. Mēs palīdzēsim jums nosargāt jūsu uzņēmumu, ofisu, māju, lai jums nevajadzētu visu sākt no nulles.

Kontrolēt situāciju
Videosistēmu uzstādīšana palīdzēs jums ne tikai iegūt sirdsmieru, bet arī jūs skaidri zināsiet, ka jūsu dzīvē viss tiek kontrolēts. Vai tad tas nav tas, pēc kā tiecas ikviens cilvēks? Kontrole par visām dzīves sfērām, dod jums pārlicību par sevi, un jūs varat droši iet uz priekšu, neatskatoties atpakaļ. Kamdēļ censties caurām dienām, ja jūs pēc tam neesat spējīgi saglabāt sastrādāto?

Tikt vaļā no nepamatotām aizdomām
Dažreiz videonovērošanas uzstādīšana ur nepieciešama ne tikai tam, lai pasargātu sevi no ārējiem draudiem. Dažreiz šādas lietas ir nepieciešamas, lai pasargātu mūs no sevis pašiem. Lai aukle, kas šēž ar jūsu mazuli, arī tiek kontrolēta. Labāk zināt, ka jūsu prombūtnes laikā viss tika darīts pareizi, nevis pēc tam visu laiku turēt kādu aizdomās. Profesionālās aukles un strādnieki nemaz nav pret tādiem mēriem. Tieši otrādi, tie jūtas vairāk pasargāti no nepamatotiem apvainojumiem. Saimniekiem ir tendence zaudēt lietas, aizmirst, kur tās ir noliktas, dažreiz dārgas lietas var paripot zem dīvāna. Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana atbrīvos jūs no nepamatotām aizdomām, jūs būsiet pārliecināts, ka neviens nav vainīgs jūsu ģimenes relikvijas pazušanā izņemot jūs pašus. Lai videonovērošanas sistēma sargā ne tikai jūsu mantu, bet arī siltas attiecības ar cilvēkiem, kas kalpo jums ar godu un uzticību. Jūs tajā pašā laikā varēsiet koncentrēties uz daudz svarīgākam lietām, neuztraucoties par savām materiālām vertībām.

Domofoni
Domofoni- tas ir tas, ar ko mēs ikdienā saskaramies, atnākot uz jebkuru iestādi. Starpcitu, tieši domofoni ir atzīti kā tiešām iedarbīga sistēma jūsu mājas vai ofisa aizsardzībai. Prātīgi uzstādīts domofons nodrošinās mājās atstātā bērna drošību, pasargās kāpņu telpu sienas no „smukiem” uzrakstiem un aizvilinās nelūgtus viesus. Uzstādītais domofons ar video paneli ļaus jūsu bērnam redzēt viesi un pārliecināties par to, ka šim cilvēkam tiešām var atvērt durvis. Šāda domofona savienojums ar ārējās novērošanas kameru, izpilda gandrīz tādas pašas funkcijas, kontrolējot piekļuvi mājai.

Pirms iegādājaties domofonu, derētu atcerēties, ka tie sastāv no vairākām daļām. Pirmais bez kā nevar iztikt neviens domofons ir izsaukšanas panelis. Tas var būt virpusējs vai iebūvējams, ar antivandālisma pārklājumu vai bez tā, dažāda dizaina, ar krāsainu vai melnbaltu kameru.  Bez tam, domofonam ir daļa, kas tiek uzstādīta jau telpās. Iespējami visdažādākie varianti: no vienas pogas, līdz krāsainam pieskārienjūtīgam monitoram. Monitora un izsaukšanas paneli ir nepieciešams izvēlēties ar vienādu operētājsistēmu, tā kā ir iespējami PAL un NTNC standarti. Domofona uzstādīšana var arī paredzēt vairāku monitoru uzstādīšanu vienam izsaukšanas panelim. Šāda sistēma ļauj atvērt durvis no jebkuras telpas, kurā ir uzstādīts domofona monitors vai panelis.

  • Digitālās novērošanas sistēmas;
  • Bezvadu un slepto novērošanu sistēmas;
  • Piekļuves kontroles sistēmas ar iespēju regulēt darba laiku un notikumu protokolēšanu;
  • Videodomofoni jebkuras sarežģītības pakāpes mājai vai ofissam.
  • Jebkuras sarežģītības pakāpes domofoni mājai un offisam.
  • Apsardzes signalizācijas sistēmas, tai skaitā bezvadu signalizāijas.
  • Skaņas signālu sistēmas.
Mēs strādājam, lai padarītu Jūsu DZĪVI DROŠĀKU!